RSS
A A A K
SmodBIP

GRYPA PTAKÓW - podziękowanie

10.04.2017

 Po 2,5 miesię…cach wytężonej pracy kończymy tą™ robotą™ w poczuciu dobrze speł‚nionego obowiązku.
Z tej okazji chcę™ podziękować‡ wszystkim uczestnikom tej roboty.
Dzię™kuję™ Panu Staroście i jego współpracownikom z wydział‚u zarządzania kryzysowego. Dziękuję™ Zarządowi Powiatu za udzielenie pożyczki finansowej na rozpoczęcie bardzo kosztownej operacji zwalczania grypy.
Dziękuję Panom Wójtom i Burmistrzom Międzyborza, Sycowa, Dziadowej Kłody, Bierutowa, Dobroszyc i Bierutowa oraz ich sołtysom za sporządzenie spisu drobiu w stadach przyzagrodowych, co ułatwiło nam pracę.
W szczególny sposób dziękuje za współpracę „na każde żądanie” Oleśnickiej Policji na ręce zastępcy Komendanta pana Artura Starmacha, z którym przez całą… akcję ptasiej grypy miałem „gorącą linię”.
Dziękuję Paniom Policjantkom i Panom Policjantom oraz Ochotniczym Strażakom z panem Józefem Kołomańskim na czele za całodobowe, przez miesię…c, sumienne i wytrwałe pełnienie służby na całodobowym posterunku w Sokołowicach.
Dziękuję za wydatną pomoc pani Marzenie Gracz, dyrektorce Zarządu Dróg Powiatowych. To jest kobieta podejmująca „męskie” decyzje. Za to Jej dziękuję.
Dziękuję kolegom lekarzom weterynarii prywatnej praktyki, którzy w moim imieniu przeprowadzili perlustrację™ stad przyzagrodowych drobiu.
W szczególnych słowach dziękuję moim pracownikom, którzy z pełnym zaangaĹźowaniem i wielkim wysiłkiem przeprowadzili likwidacją ptasiej grypy w powiecie oleśnickim. Nie szczędząc sił i wolnego własnego czasu, stanęli do boju w świątek piątek. Ta robota kosztowała wiele trudu ale pokazała, że załoga Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Oleśnicy stanowi z e s p ó ł.
Moje drobne, piękne i dzielne inspektorki był‚y dzielniejsze od wielu ….
Za to im serdecznie dziękuję.
Poprzez naszą wytą™Ĺźoną pracę nikt nie poniósł strat, a niektórzy dostaną… rekompensaty od ARiMR.


Powiatowy Lekarz Weterynarii

Henryk Bajcar

treść‡ dokumentu

Opublikował: Tadeusz Partyka
Publikacja dnia: 10.04.2017

Dokument oglądany razy: 905
« inne aktualności